×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرتیتر خبرها

true
    امروز  یکشنبه - ۱۱ خرداد - ۱۳۹۹  
true
false

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان تصریح کرد: افزایش اعتماد عمومی در سایه توجه به سرمایه های اجتماعی ،مشارکت اجتماعی و نیز توجه به مقوله سلامت اجتماعی محقق می شود که همگی رسیدن به وفاق اجتماعی را به دنبال دارد.

منا ابروفراخ در گفتگو با خبرنگار خزرنگار با اشاره به اهمیت سلامت اجتماعی و تاثیر آن در نشاط اجتماعی اظهار داشت:توجه به  تاب آوری اجتماعی از مقوله های موردانتظار است.

وی تصریح کرد: افزایش اعتماد عمومی درسایه توجه به سرمایه های اجتماعی و مشارکت اجتماعی و روابط اجتماعی با توجه به مقوله سلامت اجتماعی محقق می شود که همگی رسیدن به وفاق اجتماعی را به دنبال دارد.

ابروفراخ تحقق اهداف و برنامه های توسعه محور را در گرو همدلی بیشتر درحوزه توجه به داشتن پیوست و نگاه اجتماعی در همه موضوعات خواند و افزود: بروز آسیب های اجتماعی علاوه بر مشکلات فردی،ضربه مهلکی بر فعالیت های مشارکتی و پایه و اساس فرهنگی وارد می کند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان بر ضرورت توجه به ساختار و داشته های موجود در مسیر برنامه ریزی در حوزه های فرهنگی اجتماعی تاکید کرد و گفت: اگرنگاه واقع بینانه و عملگرا به مسایل و مشکلات آسیب ها داشته باشیم و شاخص های موجود را به صورت مستمر رصد و مدنظر قرار دهیم به اثربخشی بهتری در فعالیت ها دست پیدا می کنیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از فعالان حوزه های فرهنگی و اجتماعی؛ گفتمان سازی،مداخله اثربخش در جهت کاهش رفتارهای پرخطر و توجه به نیازمندی های فرهنگی محلات حاشیه نشین را امری ضروری خواند که باید بیش از پیش مورد مطالعه قرار گیرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد