×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرتیتر خبرها

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

استاندار گيلان گفت: با وجود محدوديت هاي مالي تلاش بر اين است كه بيمارستان شهرستان هاي لنگرود و تالش در موعد مقرر يعني تا پايان سال جاري به بهره برداري برسد.

ارسلان زارع عصر شنبه در حاشيه بازديد از مجتمع دانشگاهي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني گيلان سايت لاكان رشت كه با حضور رئيس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: ساخت بيمارستان ۴۰۰ تختخوابي سايت لاكان رشت نيز تا پايان سال ۹۹ به پايان مي رسد كه با فراهم كردن تجهيزات ، ساير امكانات جانبي و حمايت هاي لازم در سال ۱۴۰۰ به بهره برداري مي رسد.

وي با اشاره به تاثيرگذاري شاخص هاي بهداشت، سلامت، درمان و اميد به زندگي در توسعه هر جامعه اظهار داشت: در استان گيلان به واسطه اين كه در برخي از شاخص ها نياز به ارتقاء داريم، كوشش خواهيم كرد تا پروژه هاي تاثيرگذار و نيمه تمام در حال ساخت از جمله بيمارستان ۴۰۰ تختخوابي سايت لاكان و بيمارستان هاي شهرستان هاي لنگرود و تالش را در موعد مقرر به پايان برسانيم.

استاندار گيلان با بيان اين كه دولت تدبير و اميد در اين عرصه برنامه هاي دراز مدت دارد، خاطر نشان كرد: ضمن تشكر از وزير بهداشت و درمان، سازمان مديريت و برنامه ريزي، رئيس كميسيون بهداشت و درمان مجلس و پي گيري استاندار سابق و نمايندگان گيلان در مجلس در راستاي اين هدف دراز مدت ، بيمارستان هزار تختخوابي براي اين استان مصوب شده است.

وي اضافه كرد: به اين دليل كه اين طرح مشاركتي است اميدواريم كه سرمايه گذاران و مشاركت كنندگان به گونه اي تنظيم شوند كه تصميمات، اجرا و چگونگي برنامه ريزي براي اجرايي شدن آن را در سال جاري به نتيجه نهايي برسيم.

رئيس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي روز شنبه از مجتمع دانشگاهي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سايت لاكان رشت بازديد كرد. در مجتمع دانشگاهي دانشگاه علوم پزشكي گيلان در سايت لاكان رشت دانشكده دندانپزشكي، پزشكي، داروسازي، بهداشت، پرستاري و مامايي و پيراپزشكي در نظر گرفته شده ضمن اين كه ساختمان مركزي دانشگاه علوم پزشكي گيلان در ۱۲ طبقه در دست ساخت است.

در زمان حاضر، دانشكده دندانپزشكي و داروسازي در سايت لاكان رشت مشغول به فعاليت است.

علي نوبخت رئيس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي از بيمارستان ۴۰۰ تختخوابي پروفسور سميعي در سايت لاكان رشت نيز بازديد كرد، وي ضمن بازديد از مجمع دانشگاهي سايت لاكان رشت در جريان پيشرفت پروژه هاي در دست ساخت قرار گرفت. در اين بازديد، هماهنگي هاي لازم براي تسريع در پيشرفت پروژه ها در مجتمع دانشگاهي دانشگاه علوم پزشكي گيلان در سايت لاكان انجام گرفت.

در زمان حاضر، حدود شش هزار دانشجو در هشت دانشكده شامل داروسازي، دندانپزشكي، پزشكي، پرستاري و مامايي شهيد بهشتي رشت، دانشكده پرستاري شرق گيلان، پيراپزشكي شرق گيلان، پرديس بين الملل و بهداشت تحصيل مي كنند.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد