×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرتیتر خبرها

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۲  
true
false

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم زمان‌بندی روند فراخوان جذب را اعلام کرد و گفت: اگر دانشگاهی در این روند تأخیر داشته باشد ممکن است از فراخوان بعدی حذف شود.

به گزارش خزرنگار ؛ محمد خلج امیرحسینی رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره روند اجرای فراخوان جذب امسال، گفت: جدول زمان‌بندی فراخوان به دانشگاه‌ها ارسال شده و از آن‌ها خواستیم که غربالگری را حداکثر تا ۴ آبان ۱۴۰۲، مصاحبه علمی و تعیین ۳ رقیب برتر و رسیدگی به شکایات مربوطه تا ۲ آذر ۱۴۰۲، مصاحبه عمومی ۳ رقیب برتر تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ و بارگذاری صورت جلسه اجرایی جذب را تا ۳۰ دی ۱۴۰۲ انجام دهند.

وی افزود: اگر دانشگاهی در این روند تأخیر داشته باشد ممکن است از فراخوان بعدی حذف شود بنابراین دانشگاه‌ها سعی دارند که روند فراخوان را طبق زمان‌بندی اعلام شده انجام دهند.

خلج‌امیرحسینی درباره مراحل اجرای فراخوان جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌ها، اظهار داشت: در مرحله اول غربالگری که تا ۴ آبان‌ماه برای این مرحله زمان در نظر گرفته شده است، دانشگاه‌ها معدل و سن و رشته و … افراد را بررسی می‌کنند، پس از آن صلاحیت علمی افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد به طوریکه حداقل سه نفر برتر علمی باید در هر رشته مشخص شوند.

وی ادامه داد: در مرحله مصاحبه عمومی ۳ رقیب برتر که تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ مهلت اجرای این مرحله است، سه نفر برتر که از سوی هر دانشگاه انتخاب می‌شود مورد بررسی قرار گرفته و یک نفر از میان آن‌ها جذب دانشگاه می‌شود که بارگذاری صورت جلسه اجرایی جذب نیز باید تا ۳۰ دی ۱۴۰۲ انجام شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد