×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرتیتر خبرها

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳  
true
false

نماینده ادوار مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید آبرویمان را برای انقلاب هزینه کنیم، گفت: انتخابات عرصه بسیار مهم و حساسی است و باید تلاش کنیم افرادی دلسوز، متعهد، انقلابی و مردمی «انتخاب» شوند.

به گزارش خزرنگار ؛  شب گذشته کیهان هاشم‌نیا در اجتماع حامیان انتخاباتی محمدباقر قالیباف در رشت با بیان اینکه حدود ۴ هزار نفر از امشب در ستادهای مردمی دکتر قالیباف در استان گیلان فعال می‌شوند، اظهار داشت: ستادهای مردمی دکتر قالیباف در سطح استان هیچ لحظه‌ای غیر فعال نخواهد بود و به طور شبانه روزی فعالیت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در گیلان با بیان اینکه در سطح هر شهرستان یک شبکه ۳۰۰ نفره در ستادهای دکتر قالیباف امور مربوط به ستاد را مدیریت خواهند کرد، گفت: این مجموعه با عشق و دل آمده‌اند و من شهادت می‌دهم که هیچ جا تاکنون یک ریال برای آقای دکتر قالیباف هزینه نشده است و هرچه بوده از سر عشق و تلاش گسترده بوده است.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در گیلان با بیان اینکه به یاری باریتعالی روز هشتم تیر همگی پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد، افزود: آمدن من در این ستاد مرقون به غصه بود و دلم می‌خواست ۵ سال بعد در پایان دوره شهید رئیسی می‌آمدم و در ستاد انتخابات تلاش می‌کردم.

هاشم‌نیا با بیان اینکه فقدان شهید رئیسی برای ما یک ضایعه بزرگ بود، افزود: کاش ایشان بودند و همه ما سربازی ایشان را می‌کردیم و موفقیت‌ها و پیروزیهای ایشان را بیشتر می‌دیدیم.

هاجر نیک صفت نیز در این مراسم با اشاره به بصیرت و هوشیاری بالای مردم در بزنگاه‌های سیاسی تصریح کرد: مردم با انتخاب درست و آگاهانه انقلاب و مدیریت کشور را به دست لایق ترین افراد خواهند سپرد.

وی با اشاره به عملکرد مسؤولان در دولت‌های گذشته اظهار کرد: حافظه مردم ضعیف نیست و عملکرد گذشته افراد را به خوبی یاد دارند و دیگر در انتخاب افراد دچار اشتباه استراتژیک نمی‌شوند.

نماینده ادوار مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهار نظرهای ضد و نقیض برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: برخی‌ها با هوچی گری دنبال سرپوش گذاشتن عملکرد ضعیف و اسف بار خویش بوده و با تخریب و تمسخر دیگران دنبال فریب افکار عمومی هستند.

این فعال سیاسی با اشاره به اتفاقات اخیر در رسانه ملی توسط مشاور فرهنگی یکی از نامزدهای انتخاباتی بیان کرد: اقدامات ضد فرهنگی در برنامه فرهنگی توسط افراد در رسانه ملی یک نوع اهانت عمومی است.

تحریری صفت با بیان اینکه باید آبرویمان را برای انقلاب هزینه کنیم، گفت: انتخابات عرصه بسیار مهم و حساسی است و باید تلاش کنیم افرادی دلسوز، متعهد، انقلابی و مردمی «انتخاب» شوند.

به گفته وی، رأی به آقای قالیباف در واقع رأی به حکمرانی «برنامه» در کشور است نه شعار افزود: سوابق دکتر قالیباف در عرصه‌های مختلف خدمتی درخشان و قابل دفاع است.

این فعال سیاسی و اجتماعی با بیان اینکه حمایت از آقای قالیباف در واقع حمایت از مردم است، گفت: مردم ایران شایسته بهترین نوع حکمرانی، مدیریت و خدمت هستند و این بهترین‌ها را می‌توان در آقای قالیباف پیدا کرد.

حجت الاسلام قاسم قاسمی نیز در این برنامه با اشاره به دغدغه رهبری در موضوع حضور حداکثری در انتخابات اظهار کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح اصل مهم در انتخابات است افزود: مردم صاحبان انقلاب هستند و همواره برای دفاع از انقلاب در عرصه های مختلف حضور گسترده داشته‌اند و هشتم تیر پرشور در انتخابات شرکت می کنند.

این فعال سیاسی با گرامیداست یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی اظهار کرد: شایستگی های شهید جمهور کار را برای نامزدهای ریاست جمهوری سخت کرده است، شهید جمهور امید را در دل مردم زنده کرد و در راه خدمت به مردم به شهادت رسید.

وی با اشاره به زیرسئوال بردن خدمات رئیس جمهور شهید و عزیز توسط وزیر امور خارجه سابق بیان کرد: مردم ایران فراموش نکرده اند که شماها نتوانستید جانباختگان ایرانی منا را از کشور عربستان بگیرید و جزء خواری چیز دیگری برای مردم به ارمغان نیاوردید.

کیهان هاشم نیا رئیس ستاد انتخابات محمدباقر قالیبف در گیلان نیز در این مراسم با بیان ویژگی های این نامزد ریاست جمهوری گفت: قالیباف نیروی پا به رکاب، باتجربه، کارآمد، شجاع و بصیر است.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد